Oferta

Weekend Bożego Ciała w Karkonoszach | Boże Ciało

Zapraszamy na czerwcowy weekend do Jagniątkowa! Oferujemy 30 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i wielo- osobowych z łazienkami , TV i internet bezprzewodowy. Do dyspozycji Gości sala kominkowa z TV, jadalnia, bilard, piłkarzyki, parking i ogród z placem zabaw i miejscem na ognisko i grilla. Na terenie obiektu znajduje się sauna "Ruska Bania" oraz zewnętrzne jacuzzi. Możliwość zamówienia posiłków. Pomagamy w organizowaniu wycieczek pieszych oraz wyjazdowych (także Czechy i Niemcy). Aqua Park Gołębiewski ok. 20 km, Hotel Jan 7 km, Babilon w Libercu ok. 60 km.  Rezerwuj miejsce już dziś!

Czytaj więcej


Wakacje w malowniczym Jagniątkowie! | Wakacje

Zapraszamy na słoneczne wakacje do Jagniątkowa! Oferujemy 30 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i wielo- osobowych z łazienkami , TV i internet bezprzewodowy. Do dyspozycji Gości sala kominkowa z TV, jadalnia, bilard, piłkarzyki, parking i ogród z placem zabaw i miejscem na ognisko i grilla. Na terenie obiektu znajduje się sauna "Ruska Bania" oraz zewnętrzne jacuzzi. Możliwość zamówienia posiłków. Pomagamy w organizowaniu wycieczek pieszych oraz wyjazdowych (także Czechy i Niemcy). Aqua Park Gołębiewski ok. 20 km, Hotel Jan 7 km, Babilon w Libercu ok. 60 km.  Rezerwuj miejsce już dziś!

Czytaj więcej


Wielkanoc w Karkonoszach 2018! | Wielkanoc

Zapraszamy do skorzystania z trzydniowej oferty Wielkanocnej! Cena za dobę: 95 zł/osoba dorosła, 75 zł/dzieci do lat 12 W cenie: śniadanie, obiadokolacja, kącik kawowy z pysznymi wypiekami, jedno wejście do sauny ruska bania. Rezerwuj miejsce już dziś!

Czytaj więcej